7 Korumalı Alarm Paketi

Hırsızlık

İşyerinize İzinsiz Bir Girişim Olduğu Anlar

Böyle bir durumda ilk önce harici ve dahili siren sistemleri devreye girer. Büyük bir caydırıcılık özelliği bulunan bu sirenler 100 desibellik bir ses ile çevreyi uyarmaktadır.
Sirenlerle eşzamanlı olarak Merkez 1 Alarm Merkezi'ne sinyal gönderilir. Profesyonel Merkez 1 personelimiz size ve polise haber vererek olay yerine hızla müdahele imkanı sağlar.

 

Yangın

İşyerinizde Yangın Çıkması Durumu

Böyle bir durumun farkına varırsanız , Merkez1 Şifre panelizinde yeralan İtfaiye butonu ile Alarm Merkezimize yangın sinyali gönderebilirsiniz. Profesyonel Merkez 1 personelimiz anında itfaiyeye haber vererek olay yerine hızla müdahele imkanı sağlar.
Farkında olmadığınız durumlarda bile Isı veya duman dedektörleri olası bir yangın durumunda Merkez 1 Alarm Merkezi'ne yangın sinyalini otomatik olarak gönderir ve Merkez 1 personelini bilgilendirir.

 

Acil Sağlık

Acil Sağlık Hizmeti Gereksinimi

Merkez 1 şifre paneli üzerinde bulunan ambulans butonu, evinizdeyken meydana gelebilecek olası bir acil sağlık sorununda Merkez 1 Alarm Merkezi'ne sinyal göndermenize olanak sağlar. Böylelikle siz ya da yakınlarınız acil bir sağlık sorunu ile karşılaştığı anda, hangi numarayı aramanız gerektiğini düşünmekle uğraşmaz, ambulans butonuna basarak evinize gerekli ambulans yönlendirmesinin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlarsınız.

 

Gaz Kaçağı

Gaz Kaçağı Durumları

Merkez 1 Güvenlik Paketinize tercihinize göre ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbon monoksit, LPG ve doğalgaz kaçaklarına karşı anında önlem alabilirsiniz. Güvenlik Paketiniz, bu dedektörler sayesinde sisteminizde bir gaz kaçağı olması durumunu hemen fark ederek, sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan Merkez 1 Alarm Merkezi'ne sinyal gönderir ve ilgili birimleri evinize yönlendirir.

 

Su Baskını

Su Bakınları Durumu

Evinize veya İş yerinize henüz su basmadan suyu algıladıgı anda Merkez 1 Haber Alma  devreye girer yetkili kişilere haber verir. Su basmadan önlem almış olursunuz. Dsc Alarm Sistemleri Dünya’da 5 Kez kalite ödülü almıştır.

 

Panik

Beklenmedik Durumlar

Merkez 1 Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan 'panik' butonu ile herhangi bir panik anında, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile durumu Merkez 1 Alarm Merkezi'ne bildirebilirsiniz. Panik butonu ambulans gerektirecek acil sağlık sorunlarında kullanılabildiği gibi soygunlarda ve hırsız ile karşı karşıya kalınması durumunda da kullanılabilen bir butondur. Butona basılması ile birlikte Merkez 1Alarm Merkezi tarafından evinize gerekli yönlendirmeler gerçekleştirilir.

 

Tehdit Anında Şifre

Tehdit Durumları

İşyerinizine veya evinize tehditle yada silahla sizinle birlikte giriş sağlamak isteyen kötü niyetli kişi yada kişiler; “Şifrenizi yazın, alarmı susturun” derse normal şifreniz yerine size verdiğimiz yedek şifreyi örn. 1234 şifresini girdiginizde alarm sistemi normal şekilde devre dışı kalır çalmaz ama Merkez 1 Haber Alma  bunu tehdit olarak algılar ve anında emniyet güçlerine haber verir ve gerekirse yakınlarınıza da haber verir.